Her finner du en oversikt over begravelser og bisettelser som er offentliggjort for Oslo kommune de neste 10 dagene. Oversikten kommer fra Gravferdsetaten i Oslo. Dersom det er feil i listen, send oss gjerne en e-post, så retter vi det i løpet av svært kort tid.

NavnSeremonistedKlokkeslettSeremonitype
Sonja Irene ElvannVestre gravlund Gamle kapelltorsdag 16. januar kl. 10.00Bisettelse
Brith ChristieNordstrand kirketorsdag 16. januar kl. 10.00Bisettelse
Margaret Anny TysnesAlfaset gravlunds kapelltorsdag 16. januar kl. 10.00Bisettelse
Jan Håkon ChristiansenNordberg kirketorsdag 16. januar kl. 11.00Bisettelse
David Een StureVestre gravlund Nye kapelltorsdag 16. januar kl. 11.30Bisettelse
Hugo Myhre HaddelandØstre gravlund, store kapelltorsdag 16. januar kl. 11.30Begravelse
Kirsten KortgårdNordstrand kirketorsdag 16. januar kl. 12.00Begravelse
Nicole May FishlockNordre gravlunds kapelltorsdag 16. januar kl. 12.00Bisettelse
Esther StrandUllern kirketorsdag 16. januar kl. 12.00Bisettelse
Per Otto RøedOppegård kirke, Svartskogtorsdag 16. januar kl. 13.00Bisettelse
Gunnar PlessVestre gravlund Gamle kapelltorsdag 16. januar kl. 13.00Bisettelse
Ingrid Christine HaugenDiakonhjemmets sykehus kapelltorsdag 16. januar kl. 13.00Bisettelse
Hulda MostueUllern kapelltorsdag 16. januar kl. 14.00Bisettelse
Ulf Ivar JensenNordre gravlunds kapelltorsdag 16. januar kl. 14.00Bisettelse
Tone BjørneboeFrogner kirketorsdag 16. januar kl. 14.00Bisettelse
Mary-Anne SkramstadNordstrand kirketorsdag 16. januar kl. 14.00Bisettelse
Cecilie AndersskogØstre gravlund, store kapelltorsdag 16. januar kl. 14.30Bisettelse
Eva DydlandVestre gravlund Nye kapelltorsdag 16. januar kl. 14.30Bisettelse
Klara RuudGrefsen kapellfredag 17. januar kl. 10.00Bisettelse
Herold Johan JohansenHøybråten kirkefredag 17. januar kl. 10.00Begravelse
Per FostervollAlfaset gravlunds kapellfredag 17. januar kl. 10.00Bisettelse
Atle EriVestre gravlund Gamle kapellfredag 17. januar kl. 10.00Bisettelse
Mai Britt FlatenSåner kirkefredag 17. januar kl. 10.30Bisettelse
Tove SandbråtenSørkedalen kirkefredag 17. januar kl. 10.30Bisettelse
Ruth Synnøve StuenKantarellen Bo og Rehab. senter kapellfredag 17. januar kl. 10.30Begravelse
Reidun LindPaulus kirkefredag 17. januar kl. 11.00Bisettelse
Siri Marie Thorne TorstensenSkøyen kirkefredag 17. januar kl. 11.00Bisettelse
Hege DørumNordberg kirkefredag 17. januar kl. 11.00Bisettelse
Vinh Thi NguyenØstre gravlund, store kapellfredag 17. januar kl. 11.00Bisettelse
Oddvar Finn DavidsenBygdøy kirkefredag 17. januar kl. 11.00Begravelse
Oddlaug Annbjørg BolstadVestre gravlund Kryptenfredag 17. januar kl. 11.30Bisettelse
Kari BjørbækGrefsen kapellfredag 17. januar kl. 12.00Bisettelse
Anne Grete LarsenVålerenga kirkefredag 17. januar kl. 12.00Bisettelse
Eli Irene OlsenStovnerskogen sykehjemfredag 17. januar kl. 12.00Bisettelse
Tor LundeHøybråten kirkefredag 17. januar kl. 12.00Begravelse
Jameel Nilsen LindgrenGrorud kirkefredag 17. januar kl. 12.00Begravelse
Bjørg OpsahlØstre Aker kirkefredag 17. januar kl. 12.00Begravelse
Stein Roar WistingSt. Hallvard kirkefredag 17. januar kl. 12.00Bisettelse
Anna BirkelandDiakonhjemmets sykehus kapellfredag 17. januar kl. 13.00Bisettelse
Marianne Solberg JohansenVestre gravlund Gamle kapellfredag 17. januar kl. 13.00Bisettelse
Reidar StensvikAskim kapellfredag 17. januar kl. 13.00Bisettelse
Brit TinnesenNesoddtunet bo- og servicesenters kapellfredag 17. januar kl. 13.00Bisettelse
Svein KirkeleiteSki middelalderkirkefredag 17. januar kl. 13.00Bisettelse
Inger Irene ParkerDrøbak kirkefredag 17. januar kl. 13.00Bisettelse
Ragnar BjerkeHolmenkollen kapellfredag 17. januar kl. 13.00Bisettelse
Bergljot JohansenØstre Aker kirkefredag 17. januar kl. 14.00Bisettelse
Ege AskildsenVestre gravlunds kapellfredag 17. januar kl. 14.00Bisettelse
John Georg LangsethGrorud kirkefredag 17. januar kl. 14.00Bisettelse
Ruth Helene KjernsvalGrefsen kapellfredag 17. januar kl. 14.00Bisettelse
Else Kristine GustavsenCathinka Guldbergsenterets kapellfredag 17. januar kl. 14.00Bisettelse
Mona HalmrastAlfaset gravlunds kapellfredag 17. januar kl. 14.00Bisettelse
Eva Mirjam NilsenKlemetsrud kirkefredag 17. januar kl. 14.00Bisettelse
Celine JørgensenVestre gravlund Nye kapellfredag 17. januar kl. 14.30Bisettelse
Rasakkumaran ThurairajahAlfaset gravlunds kapellmandag 20. januar kl. 09.00Bisettelse
Ann Kristin PowellØstre gravlund, lille kapellmandag 20. januar kl. 10.00Bisettelse
Dag EckhoffVestre gravlund Nye kapellmandag 20. januar kl. 11.30Bisettelse
Thor Morten EstensenØstre gravlund, store kapellmandag 20. januar kl. 11.30Bisettelse
Jeanett ColomboØstre gravlund, lille kapellmandag 20. januar kl. 13.00Bisettelse
Hildegun Karin Valderhaug AalerudVestre gravlund Gamle kapellmandag 20. januar kl. 13.00Bisettelse
Geir SchjølbergLovisenberg sykehus kapellmandag 20. januar kl. 14.00Bisettelse
Eva Maria StensrudStovnerskogen sykehjemmandag 20. januar kl. 14.00Bisettelse
Asta GundersenØstre gravlund, store kapellmandag 20. januar kl. 14.30Bisettelse
Liv Margaret NovikstadØstre gravlund, lille kapelltirsdag 21. januar kl. 10.00Bisettelse
John PedersenNordstrand kirketirsdag 21. januar kl. 10.00Begravelse
Eva EllingsrudGrefsen kirketirsdag 21. januar kl. 10.00Begravelse
Kåre JohnsrudGarder kirke, Vestbytirsdag 21. januar kl. 10.30Bisettelse
Liv ThoresenManglerud kirketirsdag 21. januar kl. 11.00Bisettelse
Anders HeyerdahlVestre gravlund Nye kapelltirsdag 21. januar kl. 11.30Bisettelse
Ingrid Johanne GyllanderHaugerud kirketirsdag 21. januar kl. 11.30Begravelse
Gerd IlebyNordstrand kirketirsdag 21. januar kl. 12.00Begravelse
Per StarheimGrefsen kapelltirsdag 21. januar kl. 12.00Begravelse
Per Erik AndersenManglerud kirketirsdag 21. januar kl. 13.00Bisettelse
Peter Oluf EngbakkDrøbak kirketirsdag 21. januar kl. 13.00Bisettelse
Inger Lise SkaarAlfaset gravlunds kapelltirsdag 21. januar kl. 14.00Bisettelse
Torill-Irene HansemStovnerskogen sykehjemtirsdag 21. januar kl. 14.00Bisettelse
Freddy ØstlundNordstrand kirketirsdag 21. januar kl. 14.00Bisettelse
Åsne Kristin Thiis CappelenVestre gravlunds kapelltirsdag 21. januar kl. 14.00Bisettelse
Laila Margrethe Helge LindØstre gravlund, store kapelltirsdag 21. januar kl. 14.30Bisettelse
Ebbe Arild MåsøHøybråten kirkeonsdag 22. januar kl. 10.00Begravelse
Kåre Egil AnderdalHøybråten kirkeonsdag 22. januar kl. 12.00Begravelse
Ivar BorgersenØstre Aker kirkeonsdag 22. januar kl. 12.00Begravelse
Morten GulsrudGrefsen kirkeonsdag 22. januar kl. 12.00Begravelse
Christen Henrik AassRis kirkeonsdag 22. januar kl. 13.00Bisettelse
Inger Margrethe SolliTomter kapellonsdag 22. januar kl. 13.00Bisettelse
Tove Gerd OmholtBekkelaget kirkeonsdag 22. januar kl. 14.00Bisettelse
Ragnar Odd HeggeGrefsen kapellonsdag 22. januar kl. 14.00Bisettelse
Inger Marie PaulsenØstre gravlund, store kapelltorsdag 23. januar kl. 11.30Bisettelse
Torfinn HovdaNordstrand kirketorsdag 23. januar kl. 12.00Begravelse
Miriam Karin IsdalAlfaset gravlunds kapelltorsdag 23. januar kl. 12.00Bisettelse
Ulf Godthard TangenØstre gravlund, lille kapelltorsdag 23. januar kl. 13.00Bisettelse
Inger HermansenGarder kirke, Vestbytorsdag 23. januar kl. 13.00Bisettelse
Grethe GulbrandsenLangerud sykehjemtorsdag 23. januar kl. 13.00Bisettelse
Odd Kreutz NesjemNordstrand kirketorsdag 23. januar kl. 14.00Bisettelse
Mary KvaaleNordberg kirketorsdag 23. januar kl. 14.00Bisettelse
Hans Erik KjelstrupUllern kirketorsdag 23. januar kl. 14.00Bisettelse
Bjarnulf GranliFossum kirketorsdag 23. januar kl. 14.00Bisettelse
Liv Bergljot Finnanger HavelinØstre gravlund, store kapelltorsdag 23. januar kl. 14.30Bisettelse
Kari WingeGrefsen kirkefredag 24. januar kl. 10.00Bisettelse
Arne Larsen-AspHøybråten kirkefredag 24. januar kl. 12.00Bisettelse
Grethe AaslandKolbotn kapellfredag 24. januar kl. 13.00Bisettelse
Berit Synnøve NilsenVestre gravlunds kapellfredag 24. januar kl. 14.00Bisettelse
Johanna LienBekkelaget kirkefredag 24. januar kl. 14.00Bisettelse
Mons AtteråsGrefsen kapellfredag 24. januar kl. 14.00Bisettelse